icons

Sufity Napinane

Sufity napinane są jednym z najczęściej stosowanych systemów sufitowych ze względu na swoje parametry techniczne i stosunkowo szybki czas montażu.

Sufity napinane charakteryzują się doskonałym designem i unikalnym wzornictwem, dzięki szerokiej gamie materiałów i kolorów. Dzięki bogatej i szerokiej gamie materiałów i kolorów wykończenia konstrukcji - tworzą unikalne kształty i formy przestrzenne, pozwalając na wykonanie indywidualnej formy sufitowej i ścienne. W naszej ofercie znajdują się różne typy, kolory oraz tekstury błon sufitowych. Ze względu na swoje parametry są bardzo trwałe i nie tracą swoich walorów po długim okresie użytkowania. Stosowane w konstrukcjach sufitowych - błony są odporne na odkształcanie, nie przepuszczają pary wodnej oraz są wodoodporne - dzięki czemu są często polecane do obiektów o podwyższonej wilgoci takich jak baseny czy łazienki. Dzięki specjalnej technologii mocowania nie obciążają stropów i są szybkie w montażu. Bardzo dobrze funkcjonują w połączeniu z dedykowanym oświetleniem, klimatyzacją oraz ogrzewaniem sufitowym, przy zachowaniu specjalnych wytycznych wytwarzają również naturalną izolację dzięki warstwie powietrza między stropem, a sufitem. Sufity napinane występują także w formie akustycznej w połączeniu z odpowiednimi ustrojami akustycznymi zmieszają czas pogłosu.

Sufity napinane są również antystatyczne - oznacza to, że materiał jest niebrudzący, a przez to łatwy do utrzymania w zakurzonych pomieszczeniach. Dzięki sufitom napinanym możemy wykreować niepowtarzalne kompozycje odpowiednie do danej architektury obiektu.